MIS ON IWALK?

Käed vaba, ka n-ö põlvekark, on pärit USAst ning on suurepärane alternatiiv tavalistele karkudele, mida saad laenutada endale vajalikuks perioodiks. iWalk sobib allapoole põlve vigastuste puhul nagu näiteks: hüppeliigese venitus, kannakõõluse rebend, jalalaba-, hüppeliigese-, sääreluude murrud, allapoole põlve amputatsioon, säärelihaste rebendid jne. Kõige rohkem on mul seni kliente olnud kandluu murruga, mis paraneb võrdlemisi aeglaselt.

iwalk2.0 külgvaade
iWalk2.0 otsevaade
iwalk2.0 tagantvaade

iWalk käed vaba kark ei sobi levinud traumade puhul nagu eesmise ristatisideme rebend, põlvesidemete või meniski traumad, patella ehk põlvekedra probleemid ja traumad ülevalpool põlve. Sääreluu murdude ning operatsioonide puhul sõltub sobivus murru/haava asukohast. Täpsemalt küünarkarkude ja iWalki erinevusest loe edasi siit postitusest.

Mis on käed vaba kargu eelised tavakarkude ees?

  • Võimalus kasutada oma käsi (esemete kandmine, uste avamine jne)
  • Kätele ei lange lisakoormust
  • Paraneva jala lihased saavad tööd, sest toetud põlvele
  • Säilib harjumuspärane kõnnimuster
  • Treppidest liikudes ei pea hüppama ühel jalal
  • iWalk on jala küljes kinni ning ei kuku pidevalt maha nagu küünarkargud

 

iWalk2.0 versus iWalk3.0

iWalk2.0 on vanem iWalk, mida täiendab uus, iWalk3.0. Uuel mudelil on täiendatud mitmeid asju – reie kinnitus, põlve alune pehmendus on uus, rihmade kinnitused ja metallist nupukeste asemel on kõrguse reguleerimiseks eemaldatavad nupukesed. Vaata ka mu Instagrami videot uuenduste kohta.

Pakun mõlemat versiooni! Vanem, iWalk2.0 on -20% soodustusega!

iWalk3.0

Võta ühendust täites allolev vorm või helistades tel +372 503 7356

Kirjuta mulle vastuvõtu või iWalki rentimise soovist